من تا به حال برخی از مکالمات بستن.

با وجود این، تایلند اقتصاد همچنان به رشد با توجه به آن صنعت قوی toursist. فیل کوه پیمایی در منطقه چیانگ مای - چه بهتر از راه را به یاد داشته باشید شما تور تایلند از عکس شما بالای یکی از این حیوانات بزرگ و سند بسیار محبوب است! برای یک تجربه واقعی جنگل صرف چند روز در خان Soc پارک ملی. این زمان اوج با این حال، آگاه تا مکان های محبوب مانند پوکت و Samui، چیانگ مای شرکت ویژه می توانید مشغول کنید که. این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان. هزینه های سه شب اینجا شما فرصت برای طبخ بدهید و طعم غذاهای تایلندی، معابد و بازار آن را تجربه و بافت از طریق کانال های خود در قایق دم دراز تایلندی. ما به شما در بهترین مکان برای ماندن و دیدن می کنید، بنابراین شما دریافت بیشتر از سفر خود را بر اساس سلیقه شما، که آیا شما به دنبال ماجراجویی و سواحل یا فرهنگ توصیه می. مناسب برای سفرهای طولانی تر بین شهرها و روستاها.

او همچنین در آلمان در طول بحران برلین خدمت. "من به حال برخی از تماس نزدیک. یک موشک ورودی آمار حدود چهار اینچ از من هنگامی که من در ویتنام بود، "Hager گفت. پدر چهار خستگی ناپذیر برای خانواده اش کار می کرد. پسرش به او در گرفتن شغل دوم در حالی که خدمت به کشور ما در تئاتر پایگاه نظامی یاد می آورد. «او مرا به تئاتر و من نشسته در دفتر در ماشین تحریر بازی در (آن) یادم می تواند،» دیوید Hager گفت. قهرمان چیزی Hager جیمز همواره به خواهران و برادران خود است. «او همیشه بت من رشد می کند. من همیشه از او افتخار است"خواهر جوانترین Noretta Rhyne گفت. که عشق برای چندین نسل به اجرا درآمد است. "او محافظ ما بود. شما می دانید او همیشه در ما احساس راحتی است و ما خیلی خراب"نوه, گفت: دنیس وب. عشق خود را برای کشور خود را پس از بازنشستگی او نظامی پس از 23 سال ادامه داد. برای دیگر 24 سال به عنوان فرمانده پست در VFW Bucky 5401 پست بوید. "او کردم بزرگترین شخصیت اخلاقی هر مردی که من می دانم و من فقط به پسرش افتخار،" دیوید Hager گفت. به نامزد خود را قهرمان تکسوما ما ارسال یک ایمیل به News@KAUZ.com.

Http://www.ktre.com/story/33613764/heroes-of-texoma-henrietta-man-serves-23-plus-years-after-being-drafted-in-1954 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

Why.hoose ما: ما ارائه خدمات شخصی سفر برنامه ریزی را به رویاها و آرزوها تحقق یابد. خانه ها ساده، فضای بیشتر و کمتر از نداشتی. از جنگل های تحریک و مبهم ارتفاعات در شمال به سواحل شنی سفید رنگ و منظره جزایر جنوب تایلند چشم انداز همیشه در حال تغییر بوده است جذاب و سرگرم کننده مسافران برای قرن ها. آن را به عنوان تعطیلات مدرسه نیمکره شمالی آن نیز کاملا از ژوئیه اوت مشغول به دریافت می تواند. معبد Dom Suthep در بالای تپه نشسته است; بندی را به معبد و یا راه رفتن تا راه پله با مراحل 400. دو مهم در بانکوک در میان بسیاری از معبد بودا Reclining با مجسمه بودا که 156 متر طول و حدود 50 فوت ارتفاع و معبد از سپیده دم منار 260 پا که تبدیل به نمادی از بانکوک تصاویر. تایلند شگفت انگیزی، عرفانی بازدید کنندگان بین المللی را با فرصت دیدن قصر بزرگ، فیل سواری و تجربه به گرمی و شادی مردم تایلند beckons. بیشتر بدانید.