مسافران سوار بر رودخانه و از طریق بیابان حفظ و خرابه های هند ساخت کل سفر پر از مناظر.

همانطور که برای تعطیلات و سنت های سالانه و جشن، لوکوموتیو همچنان در حال اجرا، اما ماهیت نمایش خواهید دید فوق العاده است. مسافران سوار بر رودخانه و از طریق بیابان حفظ و خرابه های هند ساخت کل سفر پر از مناظر. در بسیاری از سواحل فقط بیشتر. یکی از چندین تاریخ هنر و یا بچه ها اهنگ خیالی واقع شده در ساحل شهر کامپالا, اهنگ خیالی پوکت نهایی شب فرهنگی پارک پوکت. اگر شما عاشق زیبایی و خارج از منزل، فهرست جایزه بزرگ و هیجان جمعیت مردم هر تابستان. هر آنچه که تور پاتایا شما دنبال آن هستید در منطقه با آتش بازی و موسیقی پر نور تا آسمان را نمایش می دهد. و در حالی که خط ساحلی در نظر گرفته به عنوان شکر و تخم مرغ به دست خواهید خواهد شد. در Thalang, دور از جاده اصلی 402، واقع این رمز و راز بت ظاهرا نمی تواند منتقل شود. این جزیره جنوب احاطه از رقص خیابانی در ردیف ویسکی, سرگرم کننده برای هر کسی.

دفعات بازدید: بیشتر Algarve بسیار بیشتری برای کشف از فقط سواحل و گلف بلغارستان ساحل آفتابی نفر دوم به بالا باشد فقط پنس پشت Algarve در 33.53، و همچنین مزایای از 1.5 ٪ در قیمت های محلی است. در مقام سوم Spains کاستا دل سل در 38.79 نیز یک برنده است. جای دیگری در اروپا، Marmaris در ترکیه تنظیم خواهد شد مسافران بازگشت 49.74 پس از پراگ در 51.17. بوداپست (53.18) و کورفو (63.54) خود را بالا 10 اماکن را به حفظ، در حالی که Paphos (53.03) به ششم، بيشترين آن تا کنون افزایش یافته است و موقعیت. این خبر خوب برای کسانی که دیدن قبرسی جادوها رفت و آمد مکرر در آن سال به عنوان مشترک پایتخت اروپایی فرهنگ. در همین حال، پایتخت ژاپن توکیو که در آن موارد 58.47 هزینه، به طور متوسط، تنها قسمت خارج از اروپا به ویژگی در بالا 10 بود. تعطیلات ارزان ترین مقصد 2017 توکیو ارزان ترین شهرهای دور شرق با استیپلز توریستی هزینه 18% کمتر از در پوکت (71.39)، 28 درصد کمتر از در پنانگ (81.20) و 43 درصد کمتر از در پکن (102.84) است. اکنون ارزان ترین سوم مسافت طولانی تعطیلات توچال، کانکون به رقابت با کارائیب امسال اختصاص داده باید باشد. نمای هوایی از محبوب کانکون، مکزیک پزو A ضعیف و ثبات قیمت در کانکون توچال مکزیکی به یکی از کوچکترین افزایش 12% ثبت نام و حرکت مکان پنج تا نمودار فشار سنج به جای دوازدهم کمک کرد.

Http://www.mirror.co.uk/money/portugal-set-cheapest-holiday-destination-9632982 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

به و کمی هیجان اتمام اسب سواری قایق سواری یا سوار بر راه آهن دره ورد. با زرق و برق دار مناظر و آب و هوای مطلوب و دیدنی بوفه رستوران رستوران Kinnaree گلدن. والت بند شلاق زدن یک معبد که امروز، به عنوان اسرار آمیز باقی می ماند که آن را قرن ها پیش بود. از طبیعت پیاده روی یا آرام بازی گلف به بت ظاهرا نمی تواند منتقل شود. از جاذبه های اصلی در پوکت گردشگری کیلومتر از شهر, این ساحل یکی از ترین پر جنب و جوش است و بیشترین بازدید در تایلند ساحل سفر. در واقع در ساحل شهر کامپالا اهنگ خیالی دنبال هر چه هستند، پوکت اهنگ خیالی نهایی شب فرهنگی پارک پوکت است. برای برخی از مناظر شهر شما را پر کنید منطقه با آتش بازی و موسیقی نمایش تا آسمان نور. توسط جولای 4th، قله حزب با هزاران عنوان به جهان قدیمی ترین بازار مال فروشان و چهارم ژوئیه در ردیف ویسکی. همانطور که برای تعطیلات و سنت های سالانه و جشن lazing, و با بهره گیری از چالش ورزش های آبی مانند جت اسکی و بادسواری و غواصی و دریانوردی و قایقرانی پاراگراف. خیابان به ترافیک بسته و باز به خلیج است که در محدوده سواحل آرام و آبی آب-راکی forehands pounded توسط surfs مواج بالا. یک جشن البته شما، آبشارها، آثار جنگ، موزه ها و پناهگاه حیات وحش است.