در اینجا شما می توانید ببینید نفوذ نوک شبه قاره; غذاهای تایلندی جنوب تداعی برخی از تند و با مزه و قوی از گوا و کرالا در هند مقدار زیادی از برنج Chillies قرمز و نازک، تند محيط طعم.

سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است.

دریای خود را فوق العاده مهم اقتصادی و فرهنگی، ایجاد معیشت ماهیگیران و همچنین تشکیل بهشت گرمسیری برای علاقه مندان و دوستداران ساحل حماسه نمایش است. اگر نمی دانید از کجا شروع به کاوش در این منطقه، چرا سعی کنید سفر با قایق 20 دقیقه از Krabis اصلی گردشگری مرکز ساحل ننگ حوزه عملیاتی به ننگ Phra یک بار یکی از سواحل جهان ده زیبا ترین رای داده است؟ یک بار کردن آب، جاذبه های زمینی فراوانند. معبد Wat Tham Sua در داخل شبکه سرگردان از غارها در جنگل خواب برای قرن ها و در حال حاضر در افسانه کفن از دست داده است. بسیاری از راهبان هنوز زنده و در اینجا، بنابراین پرستش بازدید اینجا با افسون پر شده است. بازدید کنندگان دور روز کاوش Krabi شهر بینش واقعی به امرار معاش تایلندی محلی جنوبی و همچنین فرصت تلاش Souths غذاهای محلی به طور طبیعی شامل مقدار زیادی از ماهی تازه, ادویه های کاری آتشین و همچنین آنهایی که خفیف تر را ارائه می دهد که میگ می; معطر با تمبر هندی نارگیل lemongrass و galangal. در اینجا شما می توانید ببینید نفوذ نوک شبه قاره; غذاهای تایلندی جنوبی برخی از تند و با مزه تداعی و قوی از گوا و کرالا در هند مقدار زیادی از برنج chillies قرمز و نازک، تند محيط طعم. غذاهای دریایی و کلاسیک جنوبی مانند زرد کاری با ماهی Kua Kling یا جنوب تایلند کاری گوشت خشک و باید سعی کنید پد کونگ Sataw هستند مورد علاقه مردم محلی. وز صبح بازار و صدها مغازه های کوچک منجر می توانید به خرید دلربا و برای بیشتر پرماجرا، انگار همیشه یکی از برتر سنگ نوردی مقصد در جهان برای مقابله با صخره ساحل Railay. خدمت به عنوان مرکز Krabis ساحل انتقال سرگرمی و قایق ننگ شلوغ با فروشگاه ها و رستوران ها، و نیز درختان بلند و افت کامل کارت پستال های سنگ آهک شناخته می شود. Tucked دور در آرامش Ao ننگ Soi 11 فقط 10 دقیقه از زندگی شبانه وز وز Centra جدید توسط سنترا Phu Pano توچال Krabi هتل مقرون به صرفه ارائه شب راحت برای مسافران فهیم است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.ttnworldwide.com/Article/16854/Enjoy_an_insider's_tour_of_Krabi_with_Centara

فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده.