در وحشت و قادر به دیدن درستی در تاریکی، او افتاد و سقوط کردن صخره بالا ساحل شکستگی ستون فقرات خود تا او سقوط کرد 45 متر بر روی سنگ.

سیشل یکی از محبوب ترین نقاط تعطیلات در جهان هم برای honeymooners و خانواده است. بزرگترین و شلوغترین، جزیره تغییری با سیاست فقط پیاده روی است. اگه عاشق زندگی شب گرفتن هواپیما به سیدنی. و این یکی از چند کشور در جهان که در آن شما دریافت می کنید به مساجد و کلیساها و کاخ ها همه در مجاورت است. قبل از هر چیز دیگری بگویم، اجازه بدهید به شما بگویم که مکان وجود دارد 3 باید بازدید در پاریس - کلیسای جامع نوتردام پاریس ناپلئون قوس د Triomphe و برج ایفل. وجود دارد متعدد اقیانوس ها، دریاچه و رودخانه cruises و منشور را انتخاب کنید. قمار شناخته شده Bellagio، قصر سزار عزیز دردانه را, Venetian, Nugget طلایی به نام چند. کرالا, جنوب کشور هند برای سواحل شنی زیبا و افتاده که توسط نجوا گیاه اندود شده است شناخته شده است.

من سعی کردم او مبارزه کردن او یک میلیون بار در صورت درگذشت. من کمی گوش او مثل گرگ گرسنه. او کمی به من چپ حلقه با انگشت. آن واقعا خشونت شروع. هتل سرما از نوار و خانههای ییلاقی در خلیج زیبا Railay قبل از attackSource:Facebook هانا تدریس زبان انگلیسی به کودکان در ویتنام برای چند ماه قبل از تصمیم به استراحت سه روزه در تایلند زمانی که فاجعه زده شده بود که هانا هانا Krabi.Source:Facebook در یک عکس از او حساب فیس بوک ماندن در بود. منبع: فیس بوک او را متوقف کرده و تکرار هیچ پلیس به عنوان او سعی در آرام کردن او. او شروع به راه رفتن دور قبل از شکستن به اجرا. در وحشت و نمی توان به درستی در تاریکی، او افتاد و سقوط کردن صخره بالا ساحل، شکستگی ستون فقرات خود تا او سقوط کرد 45 متر بر روی سنگ. Ruangwong درهم پایین پس از او مشعل را در تلفن همراه خود را به عنوان نور جستجو با استفاده از. من صادقانه فکر می کردم من که قرار بود به مرگ، هانا گفت: در زمان. من ضربه سر من چند بار و در دست انداز بزرگ فرود آمد. من در درد فریاد بود.

Http://www.news.com.au/lifestyle/real-life/news-life/crazed-tour-guide-jailed-for-sexually-assaulting-backpacker-hannah-garvios-after-cliff-fall/news-story/8651652f1e8d3d0e0c0313bc230f22a4 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

در سال گذشته به تنهایی، آلمان صرف منگنز $84.3 ایالات متحده صرف $79.1 منگنز و چین منگنز های $72.6. توسعه و ارتقای صنعت گردشگری خود را صرف. کاخ ورسای بزرگ موزه حمل و نقل در ورسای رفت و آمد مکرر در دیزنی لند پارک بزرگترین در اروپا سالن نمایشگاه بزرگ شیشه ای "بزرگ کالاس"، chapeau د Chambord قلعه در دره نام اوورنی برخی از معروف ترین مکان در داخل و اطراف پاریس است. صحنه حزب داغ در فی دان است و آسياي معمولا ساحل است. سواحل اصلی به اویختن در بازی های Anjuna باخا کولا، Candolim، Benaulim، Bogmalo، مار میرا و پائولا بانو. کیپ تاون مقصد توریستی بیشترین بازدید در آفریقای جنوبی است. این کشور ساخته از دو توده زمین جزیره شمالی و جزیره جنوبی. سواحل زیبا پودری و آب گازدار مطمئنا شما با بی نظیر انرژی و شور و شوق پر کنید. مقصد توریستی بسیار محبوب، به خصوص با اروپایی ها و آمریکایی ها است.