مراتع دشت بی پایان کشش بیش از صدها کیلومتر با حیات وحش شگفت انگیز است مشخصه از کنیا و تانزانیا و ارزش بازدید.

لذت بردن از نمایش در وجود با برخی از شام دوست داشتنی. چیزهای دیگر به نگاه کردن برای اینجا راکفلر موزه متروپولیتن نیویورک, پارک مرکزی نیویورک را وارد باغ وحش برانکس واشنگتن میدان پارک میدان تایمز و نیویورک باغ گیاه شناسی. قمار شناخته شده Bellagio، قصر سزار عزیز دردانه را, Venetian, Nugget طلایی به نام چند. آفات به سادگی می تواند لحظه ای برای شما را خراب کردن. اکثریت جمعیت سیشل در مای پراسلین لا Digue شبح جزیره دنیس و پرنده جزیره زندگی می کند. شما می خواهید به انجام برخی از بهترین خرید در جهان اگر شما هوشیار هستید، شما آن را امتحان باید. پرسنل پارک وضع زندگی نظامی در قلعه است ارزش.

خوب چند دقیقه ما با کلیک کردن در هر زاویه دوربین و پرده می شنوید. من نیمه بهتر تست خود دوربین جدید Olympus دشوار از جمله. نوسان خوب غول پیکر. در حالی که دیگران تصمیم گرفتند برای آفتاب گرفتن، من و همسرم تصمیم به انجام برخی از شنا و غواصی. تعجب می کنم چرا او را هیجان زده بود? این! عجب! چشم های زیبا. در حالی که انتظار برای 60 دقیقه زمان به اعتبار اختصاص داده شده راهنمای تور ما برخی از دیوار بالا رفتن بود. 60 دقیقه است واقعا کوتاه زمانی که شما با داشتن سرگرم کننده! زمان انتقال به جزیره بعدی بود.

Http://www.azuanzahdi.com/index.php/2012/01/28/krabi-trip-day-2-hong-island-tour/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

به غیر از مقصد تعطیلات ذکر شده در بالا، وجود چند لکه تعطیلات داغ دیگر سراسر جهان. در این شهر ساختمانهای سبک هلندی کیپ هستند چشم به صورت چاپگر. و در هنگام ورود، این چه خود را به برخورد شده است. چمن سبز سرسبز ردیف خانه های کوچک در کنار رودخانه Amstel کانال ها به خوبی برنامه ریزی شده، کانال کروز مانند جنگل سبز مناطق به عنوان مثال، 'Bosbaan' در شهر تاریخی موزه کارخانه پنیر، آسیاب های بادی و فعالیت های ورزشی مانند پارو زدن، دوچرخه سواری، و غیره، افزایش سطح انرژی شما را کمک می کند. برگردیم به کسب و کار، اولین چیزی که شما باید بکنید هنگامی که شما در اینجا آمده است درست را در اطراف. اقامت در هر خوابگاه است بهترین تجربه و یا شما حتی می تواند اجاره ویلا کل به خودتان رتبهٔ در وسط آب به اطمینان حاصل شود که شما تمام حریم خصوصی در جهان خواهد بود که. موسیقی چیزی است که ارتباط تنگاتنگی با این مکان گرفته از بلوز، جاز کشور اند رول راک و هیپ هاپ است. موزه فرهنگ غنی سوئیس را نشان می دهد. مراتع دشت بی پایان کشش بیش از صدها کیلومتر با شگفت انگیز حیات وحش مشخصه کنیا و تانزانیا و ارزش بازدید. سپس ونیز بهترین مکان برای انتخاب کردن برای لاله و آسیاب های بادی - امضا از آمستردام اگر می خواهید به صرف تعطیلات خود را در یک محیط کاملا متفاوت است.