حتی وجود دارد یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی.

بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد.

بازدید کنندگان به شهر قادر به جاذبه های کلیسای جامع سنت پاتریک و قلعه دوبلین در حالی که همچنین در دسترس آسان از citys سواحل و کوه Wicklow معروف است. دوبلین همچنین در خدمت به عنوان دروازه ورود به همه ایرلند با آن روستا سرسبز و جاذبه های تاریخی بسیاری است. قطر ایرویز گروه اجرایی، او محترم آقای اکبر آل بیکر، گفت: قطر ایرویز رشد بی سابقه ای در دوران اخیر دیده شده است و همچنان به مقصد جدید در نقشه جهانی راه ما راه اندازی اتصال بالا بردن برای ما مسافران از سراسر جهان. راه اندازی پرواز به دوبلین پایتخت ایرلند، علاوه بر هیجان انگیز به شبکه ما و من اعتماد به نفس کسب و کار و اوقات فراغت مسافران از بوئینگ 787 Dreamliner خدمات ما و صاف اتصالات انتخاب، از طریق خانه و توپی حمد فرودگاه بین المللی بهره مند شوند. دوبلین فرودگاه مدیریت کارگردان وینسنت هریسون گفت: او که قطر ایرویز دوبلین خود به دوحه سرویس در 2017 آغاز خواهد کرد خوشحال بود. ما نگاه به جلو به استقبال از خدمات جدید دوحه روزانه از ژوئن و همکاری نزدیک با قطر ایرویز به ترویج مسیر. این سرویس فوق العاده انتخاب و راحتی را برای مسافران و همچنین دوبلین و ایرلند به شبکه جهانی در حال رشد Qatars اضافه کنید. قطر ایرویز بوئینگ 787s ارائه تجربه برتر با کابین بزرگ و صندلی های سفارشی ساخته شده در کسب و کار و اقتصاد کلاس. هواپیما ویژگی های صندلی های سفارشی ساخته شده 254 در سراسر کابین آن کسب و کار و اقتصاد طبقه با فضای داخلی مخصوص. در حالی که اقتصاد 232 کرسی در چیدمان 333 کلاس کسب و کار در طرح 121 با صندلی های 22 پیکربندی شده است. تمام صندلی ویژگی فردی تلویزیون صفحه نمایش و هیئت مدیره فای، صندلی با کلاس کسب و کار به طور کامل کفی reclining.

Http://www.eturbonews.com/76086/qatar-airways-announces-nonstop-doha-dublin-flights شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است.