مقصد محبوب با گردشگران سنگاپور نیز ساخته شده در لیست از جمله اواسط دره مگامال در کوالالامپور کولا، (15 92 درصد افزایش)، تپه میمون در شهر پوکت, تایلند (نهم 117 درصد افزایش) و بازار شب Krabi آخر هفته در شهر Krabi, تایلند (دهم، 116 درصد افزایش).

حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است.

لیست با بزرگترین افزايش علاقه مسافر با شکوه Sindhu بازار در Sanur اندونزی که دیدم افزایش ترافیک سال در سال 242 درصد است. این بازار تشکیل شده از مغازه های کوچک لذت فروش محلی، تازه تولید و همچنین خرده ریز و سوغاتی، ضربه با مردم محلی و جهانگردان است. در مقام دوم Nacpan ساحل در ال Nido فیلیپین است که بازدید کننده ترافیک پرش 218 درصد از سال گذشته شاهد Nguyen رنگ خیابان در شهر هوشی مین ویتنام دنبال است. مقصد محبوب با گردشگران سنگاپور نیز ساخته شده در لیست از جمله اواسط دره مگامال در کوالالامپور کولا، (15، 92 درصد افزایش)، تپه میمون در شهر پوکت, تایلند (9، 117 درصد افزایش) و Krabi بازار شب آخر هفته در شهر Krabi, تایلند (10, 116 درصد افزایش). لیست کامل به شرح زیر است: 1. Sindhu بازار، Sanur اندونزی 2. Nacpan ساحل، ال Nido، فیلیپین 3. نگوین رنگ خیابان، شهر هوشی مین، ویتنام 4. خالخال موزه هنر شهر Antipolo، فیلیپین 5. Nong Nooch گرمسیری باغ گیاه شناسی، پاتایا، تایلند 6. شلاق زدن Bua آبشارها (نم Phu چت است)، چیانگ مای تایلند 7.

Http://www.todayonline.com/lifestyle/more-interest-outdoor-markets-and-natural-attractions-among-travellers شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد.