با این حال، شما باید بدانید که این فصل اوج گردشگری است و شما باید شرکت کافی.

یک جای خوب برای بازدید است آدم خلق اوج علاوه بر بسیاری از میراث جهانی، مانند ارتفاعات Polonnaruwa تاريخی و مرکزی به نام چند. و چرا که نه? Pamukkale سنگ رسوبی نام تراورتن ساخته شده است و شامل کل منطقه از چشمه های آب گرم حدود 17. 17. اما اول، ما می بینیم صفحه 10. اسپانیا در دومین مقصد توریستی در جهان است. فراموش نکنید که شده واقعی Fábrica د Tabacos Partagás یکی از قدیمی ترین کارخانه سیگار در کوبا. توچال تفریحی بازدید ترین و بزرگترین در جهان است. با این حال، شما باید بدانید که این فصل اوج گردشگری است و شما شرکت کافی است. میلیون ها دلار 39.7! قطعا، میان بازیکن بزرگترین در صنعت گردشگری است.

بانکوک، تایلند (PRWEB) دسامبر 16 تا سال 2016 بهترین غربی هتل & استراحتگاه آسیایی گسترش استراتژی رسیده نقطه عطف مهم دیگری جاری زمانی که شرکت امن اول آن تا کنون ملک در کرابی - یکی از مناطق بیشتر به دنبال بعد از اینکه مقصد توچال ساحل. خانه را به بسیاری از Thailands نمادین ترین شگفتی های طبیعی، مانند صخره معروف خلیج Railay و ساحل، ساخته شده توسط فیلم لئوناردو دی Caprio معروف, Krabi است که یکی از نقاط توریستی بالا countrys. و مهمانان خواهد شد به زودی قادر به این مقصد دلربا از راحتی از هتل غربی بهترین تجربه. حولا حولا توچال & آبگرم، که در قلب ننگ، منطقه توریستی اصلی Krabis nestled خواهد شد به عنوان بهترین غربی حولا حولا Ao عمل ننگ در دسامبر سال 2016 rebranded. رفت و آمد مکرر ارائه می دهد تعداد اتاق های 76 که همه روشن و بزرگ و با آخرین امکانات از جمله تعارفی Wi-Fi مجهز آمد. همه مهمانان می تواند لذت بردن از منظره دریا از استخر یا باغ از خصوصی بالکن یا تراس و برخی از اتاقها حتی دارای لوکس دسترسی مستقیم به استخر مرداب سبک تفریحی. خوابگاه جدید همچنین قابلیت انتخاب از گزینه های در حالی که اوقات فراغت امکانات عبارتند از نوار استخر روباز و تراس آفتاب خدمات اسپا و ماساژ و باشگاه تناسب اندام رستوران تایلندی معتبر از جمله ناهار خوری. در نهایت، بهترین Ao حولا حولا غربی توچال ننگ به میزبان در کسب و کار و برنامه های اجتماعی در آن اتاق تابع است که می تواند تا 150 نفر گنجایش قادر خواهد بود. با منظره و ثروت از دارایی های طبیعی Krabi همیشه یکی از مقاصد برتر گردشگری Asias شده است گفت: Olivier Berrivin بهترین Westerns مدیریت مدیر بین المللی عملیات برای آسیا. بهترین غربی شده بود دنبال فرصت در این مقصد مطلوب و ما خوشحال به چنین توچال با کیفیت بالا در قلب ننگ هستند." مهمان عشق طبیعت باز، گرمسیری از بهترین Ao حولا حولا غربی توچال ننگ و چگونه به راحتی قابل دسترسی به مناطق جاذبه های اصلی توریستی است. من اعتماد به نفس این تبدیل خواهد شد به علاوه بر عالی برای ما نمونه کارها رو به رشد آسیایی، آقای Berrivin افزود.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/12/prweb13928834.htm

این کشور اروپایی و اسیایی نشانه به با شکوه، زیبا سواحل شنی سفید، شگفت انگیز رستوران و موزه پر از آثار باستانی است که نمایش غنای تاریخ ترکیه است. در مقابل 72 درصد gambled در سفر خود را. ✤ چنین است وسوسه این قمار که 17% از گردشگران که آمد به وگاس لا است از خارج از ایالات متحده ✤ هم پایین شهر منطقه فراهم می کند اشتغال برای بیش از 1000 نفر. ✤ وجود یک اسلات ماشین برای ساکنان هر 8 در نوادا است; در کل، بیش از 200 دستگاه های حافظه در وگاس لا وجود دارد! و چرا که نه? شهرها مانند زوریخ ژنو لوسرن Zermatt Interlaken لوگانو لوکارنو لوسرن، سنت موریتس برن همه شناخته شده برای منظره زیبایی خیره کننده از طبیعت. در چند روز، شما می توانید ببینید سواحل با صخره های مرجانی زیبا و ورزش های آبی. این یک تکه بزرگ از 50 + میلیون گردشگر که فلوریدا شده هر سال تشکیل می دهد. وب سایت خاص اختصاص داده شده به علت مانند سفر رفقا که کمک کنید تماس با همفکر شرکای سفر وجود دارد. استخر انسان ساخته شده و اگرچه آب از نیروگاه زمین گرمایی در مجاورت واقع در میدان گدازه واقع شده است. شما می توانید اینجا بالونی از هوای گرم لذت ببرید.