منو است ارائه برای هدف قرار دادن مرقد نقاط مشکل که نیاز به توان مشغول به کار On.prices هستند بالاتر در پوکت (مقابل می گویند، بانکوک)، اما نه توسط زیاد.

تا تور شرکت; با مسئولیت محدود در پوکت مشتریان از سال 1997 در مکان های مختلف ما در جزیره پوکت خدمت شده است.  شنا، خواندن کتاب در سایه و یک نوشابه خنک و یا لوله تنفس. ما همچنین ارائه انتخاب گسترده ای از P huket تخفیف هتل تفریحی رزرو.  جزیره چیزی جاذبه های توریستی کلاس جهان است. صخره قوی در اطراف تالاب زمرد سبز. شما می خواهم به کتاب خط? شروع زود هنگام لذت بردن از جزایر فی "Early Bird X-بزرگ" تور ترجیح می دهند? ایستگاه رنجر – ناهار ناهار پیک نیک در ساحل خدمت است. جیمز باند جزیره با قایق های Longtail با قایق رانی یک تور اطراف خلیج سدیم چانگ در یک قایق های سنتی تایلندی دم دراز.

محل سکونت: هستند تعداد انگشت شماری در سراسر پوکت و شما می توانید آنها را در برخی از رفت و آمد مکرر و چشمه های معدنی. محلی دوست من به یکی از محلی که او بازدید دوست گرفت. 6. تایلندی ماساژ به گرفتن ماساژ تایلندی در تایلند است داده می شود. ماساژ در تایلند هستند به طور کلی کامل بدن و دقیق. Masseuse خود knead و گام یا یدک کش در شما در راه های مختلف شما را به عنوان او ماساژ دراز من. شما می توانید هر چیزی از نیم ساعت به ساعت خدمات سفارش. منو برای هدف قرار دادن مرقد نقاط مشکل است که باید در کار ارائه شده است. قیمت بالاتر هستند در پوکت (مقابل می گویند، بانکوک) اما نه با اندازه. هزینه: 250 بات / 7 دلار برای یک ساعت کامل بدن.

Http://grrrltraveler.com/phuket-2/things-to-do-in-phuket-phuket-travel-guide/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

ما متوقف می شنا بروید، پرش کردن قایق و گرفتن عکس. جیمز باند جزیره با قایق های Longtail با قایق رانی یک تور اطراف خلیج سدیم چانگ در یک قایق های سنتی تایلندی دم دراز. شما تا به حال به دنبال آموزش ما وجود مشکل هر آنچه شما انتخاب کنید تا شده اند نمی. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. انتخاب از شما رفت و آمد مکرر با اتوبوس مینی مطبوع – آزاد انتقال از هر نقطه در جزیره خان لا و Krabi منطقه! بنابراین شما ممکن است کتاب با اعتماد به نفس ما عضو به طور کامل با مجوز از سازمان گردشگری تایلند است. هیچ هزینه پنهان - قیمت شامل مالیات و خدمات اگر نمی خواهید اقامت با تمام آخرین اخبار ما به روز شده لطفا آدرس ایمیل خود را اینجا بنویسید. جزایر راب – فرار از آن همه تور ترکیبی از شن و ماسه پودر باکره سفید و شفاف دریا می رسد تبلیغات رویای لذت ببرید. این تور جزیره Phi کم شلوغ-مزیت اضافی ترک اولیه برای جلوگیری از بسیاری از جمعیت و تجربه بار بیشتر در اطراف جزایر فی فی Early Bird تور X-بزرگ روی سیام جهان ماجراجویی است. ادامه مطلب...