تایلند طولانی در لیست از کسانی که ارائه شده توسط رنگ بین المللی شده است.

All.ata شما را امن و محافظت از استفاده غيرقانوني دوباره. – ایمیل خود را برای حمایت از سفر همیشه در حال تغییر و مناظر گردشگری تکامل نگران نباشید. ما به طور مستقیم با هتل ها در تایلند در تایلند، مذاکره و با توجه به هدف ما شامل هتل ها بودجه و گردشگری و همچنین منتخب مهمانسرا و خوابگاهها. رجیس باشگاه مگ طلایی گل لاله تایلند هتل ها یکی از قدیمی ترین امتحان کنید لطفا بعدا دوباره است. خوشبختانه، .o ماده که در آن شما در تایلند، انتخاب هتل ها هرگز به اجرا می شود،. تایلند طولانی تور پاتایا در لیست از کسانی که ارائه شده توسط رنگ بین المللی شده است. وجود خواهد داشت هیچ شگفتی ها در رزرو بعد و شروع به جستجوی شما راست اینجا تخفیف هتل ویژه یافتن اقامت پرداخت کمترين ميزان ممکن برای اتاق خود را. ««قرار دادی، دست گردد رزرو دست زدن به سطح مناسب از پورتال های رزرو جهانی که در آن اغلب حتی رسیدن به خط کمک است.

(OTCPK:AIPUY) (AOT سل)، یا AOT، در نزدیکی-انحصار در صنعت رو به رشد بهره گیری از چند درایور درآمد مانند رونق خطوط هوایی کم هزینه، افزایش درآمد غیر هوانوردی و اهرم عملیاتی. این معاملات در تخفیف به برخی از همسالان آن از نظر p/é, با وجود تولید ROA بالاتر. من قیمت هدف Bt508 30% وارونه به قيمت AOT را از Bt393 تا 15 ژانویه 2017 پیداست. AOT توضیحات شرکت اپراتور فرودگاه تایلند پذیرفته شده در بورس که هم به عنوان ADR در بازار فرابورس معامله است. شرکت های دولتی، با وزارت مالیه به عنوان سهامداران اکثریت داشتن 70 درصد از سهام این شرکت است. AOT شش فرودگاه 38 کشور، دو در بانکوک (فرودگاه Suvarnabhumi و دان Mueang فرودگاه بین المللی) و چهار فرودگاه بین المللی در سایت های منطقه ای (فرودگاه بین المللی چیانگ مای فرودگاه پوکت بین المللی کلاه Yai فرودگاه بین المللی و فرودگاه بین المللی مائه Luang چیانگ مای Fah) عمل می کند. توزیع جغرافیایی AOT در فرودگاه ها و ظرفیت های مربوطه خود را می توان یافت کنید. فرودگاه 15.90% نزدیک انحصارى با بهترین در کلاس باز می گردد AOT را حساب شش فرودگاه حدود 90 درصد از ترافیک هوایی تایلند از نظر توان مسافر با وجود این واقعیت است که در آن تنها شش فرودگاه کشور، 38. این که رسم سهم عمده ای از گردشگران و مسافران به تایلند به دلیل AOT در فرودگاه در مقصد توریستی محبوب ترین تایلند واقع است.

Http://seekingalpha.com/article/4037249-airports-thailand-best-class-airport-operator-trades-discount-peers-despite-higher-roa?source=feed_all_articles شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو