تنها فی فی دان است ساکنان، با سفر روز موجود به جزایر اطراف.

بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است.

از جمله بسیاری از دیگر فعال به انجام، شما می توانید رفتن، trekking whitewater قایق سواری و قایقرانی و snorkeling, فیل یا در برخی از گزینه های سبک تر مانند کلاس های آشپزی و غرقه شدن در ماساژ را. غار الماس گردشگری زیست با گردشگاه مناسب به جای بازدید کنندگان کنجکاو به دنبال انجام برخی از کاوش در بین امتداد از آفتاب گرفتن وجود دارد. تنها Phi Phi Don حيوان با سفر روز موجود به جزایر اطراف آن ساکن است. یکی از سرگرم کننده را در نقاط فی فی ساحل میمون، که در آن شما می آیند چهره به چهره، به معنای واقعی کلمه، با موجودات هم اسم دارد. شما می توانید یک راهنمای به شما را در قایق های چوبی کوچک و یا اجاره کایاک خود را استخدام. از غرفه های کوچک که در آن شما می توانید خرید تنقلات و میوه لرزد اما معلق بر روی رفتار شما وجود دارد. اگر شما آنها را ترک unguarded, میمون ها به brazenly حفاری در و chow پایین حق در مقابل شما. لانگ بیچ یکی دیگر از نقطه های خوب در این جزیره است. جای منزوی نیست اما برای تماشای غروب آفتاب است. اگر شما خوش شانس و جزر و مد است، آن پیاده روی زیبا نسبت به بخش عمده ای از این جزیره است. تور اپراتورها ارائه بسته برای سنرکللینگ و غواصی سفر و همچنین گشت و گذار به بدنام خلیج مایا, جایی که ساحل فیلم لئوناردو دی کاپریو فیلم برداری شد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.planetware.com/tourist-attractions/thailand-tha.htm

به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد.