آن زمان به حرکت در تاریخ به جزیره بعدی بود.

بهترین و تنها راه برای کشف جزیره Phi سفر روز گشت زنی در اطراف جزایر است. از آنجا که توریسم بزرگ اینجا محل با پارک های تفریحی هتل ها و رستوران ها، بسته بندی شده. مواد غذایی، رقص، سواحل، و میراث، شما نام آن و اینجا. مقصد توریستی بسیار محبوب، به خصوص با اروپایی ها و آمریکایی ها است. مواد غذایی در هنگ کنگ کلاس بالا و چیزی لطفا هر کس، آن غذاهای از اروپا آمریکا، آسیا و یا هر جای دیگری در جهان وجود دارد. بچه ها دوست دارم به نزدیکی 'شهر شکلات"هرشی. سفر به مصر در دوست 'از جهان"، با توجه به این واقعیت است که مانند برخی از 100 + هرم که کشور دارای وجود دارد. اگر شما هوشیار هستید، شما آن را امتحان باید. کرالا را به مقصد توریستی کامل مناطق کوهستانی کوه رودخانه کانال لاگون مزارع وسیع چای ادویه حیات وحش عجیب و غریب Periyar ببر رزرو، و غیره. هنگامی که شما در اینجا، یک چیز مطمئن است شما هانا نمی بسته کیسه های خود را برای همیشه ترک.

این! عجب! چشم های زیبا. در حالی که انتظار برای 60 دقیقه زمان به اعتبار اختصاص داده شده راهنمای تور ما برخی از دیوار بالا رفتن بود. 60 دقیقه است واقعا کوتاه زمانی که شما با داشتن سرگرم کننده! زمان انتقال به جزیره بعدی بود. کوه Phak Bia یا جزیره Bia Phak! ساحل شنی سفید و آب حتی واضح تر! ضربه آب را با برخی از توریست های دیگر که برخی از نان.

Http://www.azuanzahdi.com/index.php/2012/01/28/krabi-trip-day-2-hong-island-tour/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مونت کارلو محل غنی، اجازه می دهد تا برخی از معافیت های مالیاتی منحصر به فرد است. سپس خط ساحلی آن صدها مایل از سواحل شنی برای تعطیلات تابستان کامل که ارائه می دهد. من واقعا کلمات برای توصیف زیبایی این باغ ندارد. سوئیس بیشتر به دنبال بعد از اینکه قسمت زمستان را در جهان است. در این شهر ساختمانهای سبک هلندی کیپ هستند چشم به صورت چاپگر. مواد غذایی در هنگ کنگ کلاس بالا و چیزی لطفا هر کس، آن غذاهای از اروپا آمریکا، آسیا و یا هر جای دیگری در جهان وجود دارد. نگاهی به قله' تراموا و لذت بردن از نمایش خیره کننده شهر. ونیز واقع در شمال شرقی ایتالیا به عنوان 'شهر کانال ها' یا 'شهر پل' شناخته شده است.