پوکت خدمت کرده است توسط فرودگاه بین المللی پوکت مورد 45 دقیقه رانندگی از شهر پوکت و ساحل Patong.

The.n سایت رستوران در هتل 5 ستاره در پوکت, تایلند, شما درست است که اجازه می دهد. پوکت توسط فرودگاه بین المللی پوکت درباره درایو 45 دقیقه از ساحل Patong و پوکت شهر بوده است. بررسی ویراستاران ما مورد علاقه های شخصی! پوکت جم جزیره با استراحتگاه لوکس بسته بندی شده است، اما که بهترین است؟ با مهمان نوازی تایلندی شناخته هتل و یا متوسل شدن به طور کامل بخشی از خود را تجربه تعطیلات خواهد شد. پوکت در بهترین هتل ها همه چند چیز در عقل - مکان خوب، طیف وسیعی از امکانات کیفیت و خدمات بی عیب و نقص است. اینجا پیدا کردن! واقع فقط چند دقیقه از فرودگاه، هتل ما آسان برای پیدا کردن - است با این حال هنگامی که شما در اینجا، فشار و شلوغی زندگی روزمره مایل دور است شما احساس کنید. بیشتر بدانید. پوکت در بهترین هتل ها همه چند چیز در عقل - مکان خوب، طیف وسیعی از امکانات کیفیت و خدمات بی عیب و نقص است.

دوازده عزیمت در cruises آسیا و سعودی از اكتبر 2017 از طریق آوریل سال 2018 ارائه شده; کتاب 9 دسامبر سال 2016. کاوش آسیا روی sailings Windstar تمام ستاره افسانه مهمان 212 همه مجموعه در سعودی و آسیا در 2017 و 2018 روی افسانه مهمان 212 ستاره مباهات همه مجموعه و زیبایی منصوب فضاهای عمومی مانند رستوران AmphorA ظریف برگزار خواهد شد. رستوران ایوان لذت بخش در شب به عنوان شمع رمانتیک با منوی التقاطی و ناهار خوری باز دو برابر. سالن باشگاه قایق رانی مارکی واقع بر روی عرشه بالا مهمان نقطه های مورد علاقه برای موبایل برای استراحت، مخلوط و ممزوج شدن در حالی که با بهره گیری از 270 درجه داخل سالن/فضای باز مشاهده فرصت ها از محل زندگی اتاق به سبک راحت است. رسم مربیان نقاط، نوار قهوه/چای تخصص و جداجدا گزش نور در طول روز، تجدید، و سرویس کامل هوای آزاد ستاره نوار نزدیک توسط. مهمان از 106 سوئیت شامل 36 محبوب سوئیت بالکن با بالکن فرانسوی است که موبایل به خارج و لذت بردن از مناظر اقیانوس نزدیک دعوت کنید; یا یکی از 64 اقیانوس مشاهده سوئیت با پنجره های بزرگ تصویر را انتخاب کنید. Windstar سوئیت ارائه اتاق بیشتر از بسیاری از هتل ها با دکور شیک، جعبه های پیاده روی، حمام با وان یا دوش بالا از خط LOccitane لوازم آرایش و منطقه آرام نشستن با نمای سنگ مرمر. ولخرجی در یکی از سوئیت دو صاحبان لوکس زیر پل باز قایق بادبانی با نمایش خیره کننده از ایوان خصوصی زندگی/اتاق ناهارخوری، جدا کردن اتاق خواب, پیاده روی در گنجه و حمام سنگ مرمر. یا، درگیر یکی از چهار بزرگ کلاسیک سوئیت، جلو دو با جارو نمایش ها, و دو نزدیکی دهلیز هر دو با verandas خصوصی.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/11/prweb13883517.htm

سفر به پوکت در ماه دسامبر و ژانویه کنید؟ haem آه ساحل و... تعطیلات جنس اکسپرس Patong ساحل مرکزی 8 Hatpatong راه پوکت, Patong 83150 واقع شده در بخش سرگرمی، این هتل در 15 دقیقه پیاده روی از ساحل Patong و النگو شب خیابان. سایر اجزاء فوق العاده ویلا با تعریف شامل..." هتل پوکت ارائه بیش از "اتاق باقی بماند". امکانات محل چشمه های معدنی و حریم خصوصی همه را به ادامه مطلب منتقل شدند... شلوغ شب زندگی، که شامل صدها رستوران و ادامه مطلب است... این راهنمای سریع و دستی به فعالیت های مورد علاقه ما در پوکت، از جمله کیپ دیدنی و جذاب، سکسی کاباره نشان می دهد، آسمانی ادامه... ما 10 مراجعه کنید باید و لیست را مشاهده کنید. هنوز رتبه دهی نشده است متقاعد شده است؟