سفر خود را شروع می شود با پرواز یا Krabi و یا سورات تانی.

چتر بازی معنا بزرگ در خانه یا وسیله نقلیه تفریحی و آنها خواهید بود در تریلر خود نیز هست. شما می توانید سایه بان است که خواهد شد افزایش جذابیت تریلر خود و همچنین کمک به آن درجه حرارت متوسط. وجود دارد بسیاری از سرگرم کننده چیزهایی است که از پول که به عنوان ارز مانند حلقه و مداد رد صلاحیت شده است. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. دفتر حکاکی و چاپ مکانی جذاب برای اقامت و با گرفتن وقت قبلی فقط. وجود یکشنبه بیشترین ساحل پیش نمی هزینه، اما برای کسانی که آن را پیش نمایش قیمت 10 برای ورودی و کابین باقی نیست. چادر نیز دوستدار محیط زیست راه برای کنترل دمای تریلر خود هستند. Cefalu بین پالرمو و Capo D' اورلاندو است. سایه بان سایه ای که نور مستقیم خورشید از ورود به ویندوز را متوقف می کند و نیز به پایان می رسد تا خنک کننده هوا است که می آید در پنجره نیمه بسته نگهداشته ترک را فراهم می کند. اگر آنها به راحتی در دسترس نیست، شما باید قادر به سفارش آنها و بسته به خدمات آنها را نیز نصب کنید.

غواصی اینجا متوسط است اما شرایط ایده آل است اگر شما در حال یادگیری هستند: آرام آب روشن و بسیاری را در زیر آب. کوه تائو آب باز مرکزی با توجه به تعداد بازدید کننده که برای فرو رفتن در اینجا یاد نامیده شده است. ترویج حرام و گرفتن قیمت به کوه تائو را می تواند یک ماجراجویی. تنها راه برای رسیدن به جزیره با کشتی و دو اپراتور اصلی است که اجرای روزانه (در برخی موارد دو تا سه بار در روز) وجود دارد. سفر خود را با پرواز یا Krabi و یا سورات تانی شروع می شود. آنها هر دو بسیار muchness از نظر فاصله و کلی سفر زمان با سورت گرفتن کمی طولانی تر از Krabi, به خصوص اگر شما از کوالالامپور پرواز. سپس وسایل نقلیه را به کشتی ترمینال اپراتورها بسته بازگشت سفر مینی بوس مربی و کشتی را پوشش می دهد که سازمان یافته اند. شما را برداشت از هر aiport و به توقف مربی گرفته شده که در آن شما دریافت برچسب ها رنگی برای شما و توشه خود را. این مهم است که توقف کشتی در جزایر متعدد و برنامه نویسی رنگ است چگونه آنها را سازماندهی چیزهایی هستند. مربی از Krabi حدود 4-5 ساعت طول می کشد و از سورت 6 و 7 هر دو به همان کشتی به بندر.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.expatgo.com/my/2016/11/28/cheapest-destinations-diving

شما می توانید سایه بان با خمرهای شکل، منحنی شکل و یا که به سادگی کردن جرقه بزند. بدون توجه به سلیقه شما است، شما می توانید سایه بان که مکمل آن را پیدا! در پایان این سفر بازدید از فروشگاه هدیه حتما. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. انتصاب تاریخ و زمان می تواند دشوار برای مدیریت و وقت گیر برای هماهنگ باشد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. Mondello یکی از محل شناخته تابستان ایتالیا، آن را نزدیک به پالرمو بزرگترین شهر سیسیل است. اگر شما در حال سفر در تابستان امسال و شما متوجه است که حرارت می شود، یکی از راه های جذاب به مبارزه که توسط پاغœانغœ تریلر خود را با چادر است!