در واقع وجود حادثه هر ماه.

دما در طول سال بین 24-33 درجه سانتیگراد باقی می ماند. مناطق محبوب برای اسکی کالاس Bernese زمینی و Graubünden است. البته مقصد عجیب و غریب مانند قطب جنوب و ساموآ هستند اما سپس رفت و آمد وجود دارد cakewalk ندارد. بزرگترین پارک ایالتی در ایالات متحده، و فکر می کنید که اندازه آن است که حتی دولت های دیگر در ایالات متحده بیت! سری لانکا نیز شناخته شده برای سواحل دیدنی است و بسیاری دارند. استخر قطعه نفیس معماری پر نرم آب سبز رنگ با تخت های راحت بر روی عرشه، احاطه شده توسط دره و فلات است. افتاده کرالا چشم جذاب ویژه در طول مار مسابقه قایق در طی Onam هستند. آنها صحبت از مکان های عجیب و غریب و رویا از مراجعه به آنها، اما خسته از ترک کوچه بن بست خود را به آن می آید. همچنین گزینه ای برای کروز است که شما را به مقصد های مختلف در یک تعطیلات زمستان را دارید.

اما حملات تروریستی اخیر، به ویژه در امتداد مرز با سوریه، ساخته شده است کشور نا امن. وزارت خارجه بریتانیا (خارجی و دفتر کشورهای مشترک المنافع) تمام مشاوره اما ضروری سفر به اماکن در امتداد مرز و تهدید از تروریسم بالا باقی می ماند. تونس تونس بود شروع به تبدیل شدن به یک کانون با بسیاری از استرالیایی به کشور برای استراحتگاه های شنی و فرهنگ و مناظر خیره کننده آن کشیده می شود. اما در حال حاضر یکی از مقاصد برای جلوگیری از پس از یک سری از تیراندازی و حملات از ژوئن سال 2015 است. کشور نیز در وضعیت اضطراری و وزارت خارجه بریتانیا در حال حاضر توصیه مسافرت به تونس. کشورهای بیشتر تحت تاثیر قرار توسط تروریسم در سال 2016 جمعه 25 نوامبر تا سال 2016 حملات تروریستی امسال در اخبار شده است. در واقع شده حادثه هر ماه تنها است. اینجا ما لیست کشورهای مبتلا به ترین تروریسم در سال 2016. در اوت چند انفجار در توریستی تفریحی در پوکت, تایلند تایلند تایلند وجود دارد انتخاب محبوب برای برگشت و یا کسانی که مایل به توقفگاه بین راه در مسافرت های طولانی تر است.

Http://www.express.co.uk/travel/articles/737770/terrorist-cheap-holidays-istanbul-hava-ancient-egypt-phuket-thailand شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

کلیسای سنت مارک پیازا سن مارک سان Giacomo Fi ريالتو موزه corder موزه شیشه و گراند کانال است برخی از مکان هایی است که هزاران توریست جذب هر روز. دوستان خود را باید داشته باشیم از این واقعیت که شما در ماه عسل در اینجا که شما در مفصل ران در طول مدت سفر خود ملحق گردد چون نمی خواهد. همه این ها و بسیاری دیگر اینجا برای شما فهرست شده اند. کربنات کلسیم در آب آن رنگ آبی-سبز که به پیش افتادن از پالت نقاش هر آشنایی. شما می خواهید برای اولین بار به دیدن طلوع خورشید، و سپس سر به نیوزیلند. برای تمام نمازگزاران از عاشقانه این کمتر از یک مکان عجیب و غریب است. بهترین نقاط تعطیلات در جنوب شرق آسیا شما باید ببینید حالا جنوب شرق آسیا بخشی جدایی ناپذیر از بزرگترین قاره آسیا، خانه به برخی از نقاط توریستی بیشترین بازدید در جهان است. استخرها مهم قطعه ای از معماری اواسط قرن 19 و تاریخ شهادت خرس به این واقعیت است که بریتانیا یکی از قدیمی ترین استخرهای عمومی است در جهان شده است. مکان های زیر صرفا به عنوان اولویت نویسنده فهرست شده اند. جزایر در اقیانوس هند بین 4 و 10 درجه جنوب خط استوا قرار دارد.