جفت گیری کردن جزیره و جزیره Mawr آخرین توقف ما بود در واقع دو جزایر با هم جفت گیری کردن کوه و کوه Mawr.

سوئیس بیشتر به دنبال بعد از اینکه قسمت زمستان را در جهان است. نوک می شود سعی کنید کروز بندر در شب همراه با یک شام فوق العاده، باور، ارزش آن را. این کشور ساخته از دو توده زمین جزیره شمالی و جزیره جنوبی. دریاهای گرم مالدیو بزرگ محل باشد توسط و لذت بردن از دید بسیاری از ماهی در آب با توجه به این واقعیت است که آب که اجازه می دهد تا فاصله دید بسیار محسوس است. واقعا دشوار است برای تصمیم گیری است که مقصد ترین مقصد تعطیلات در جهان است. تعطیلات به یونان به شما همه چیز شما همیشه می خواستم در تعطیلات بدهد. اسپانیا یکی از کشورهای 1 در جهان به توسعه تابستان / تعطیلات ساحل. خیابان ها همیشه زنده با موسیقی، آتش بازی و جشن هستند. شب غواصی یا شب سفر ماهیگیری می تواند یک تجربه هیجان برای شما نیز باشد.

ما در واقع بر روی جزیره رفتن نیست، اما این ظاهرا بهترین مکان برای زیر آبی، بنابراین بسیاری از ما hopped کردن با لوله تنفس دنده. این هر چیزی شگفت انگیز نبود اما نوع خوب برای شنا در اطراف با ماهی برای مدتی. Tup جزیره و جزیره Mawr آخرین توقف ما بود در واقع دو جزیره با هم جفت گیری کردن کوه و کوه Mawr. آنها با هم که در جزر و مد کم sandbar چوب از آب اتصال آنها را خیلی نزدیک است. هنگامی که ما وارد جزر و مد در پایین گرفتن اما آب هنوز چند اینچ بالا sandbar بود. همانطور که ما را به قایق به راه رفتن بودند، آب دیگر بیش از sandbar جریان است و جزایر به طور کامل متصل می شوند. مصرف 4 تور جزایر ما رزرو تور جزایر 4 ما پس از ورود به Krabi و تور رفت روز پس از ورود. مهمانخانه های بسیاری قادر به تور کتاب برای شما، و فراموش نکنید که قیمت قابل مذاکره است. ما زیادی کردم و رسید پرداخت 400 بات (حدود 8.90 یا ایالات متحده $12.25) هر نفر، اما این صدا مانند بسیاری از مردم بیشتر پرداخت. شما جلوتر از زمان اگر شما ترجیح می دهید برای جلوگیری از haggling یا شما نه می توانست یک تاریخ خاص میخ رزرو آنلاین می توانید. تا زمانی که شما اقامت در شهر Krabi یا ننگ مناطق، شرکت تور شما در هتل یا مهمانخانه را انتخاب کنید.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.aliadventures.com/2014/03/krabi-4-islands-tour/

می بینید تمام راه را تا لی فی بونسای روستا و لو آلوم خلیج. تایلند سرزمین طلایی شاید به خاطر مزارع برنج براق سواحل معابد شن pearlescent درخشان و خیره کننده می نامند. مقصد تعطیلات زمستانی در ایالات متحده آمریکا عبارتند از: کالیفرنیا گرجستان، تگزاس لوئیزیانا می سی سی پی و بسیاری از کشورهای دیگر. در اینجا، شما می توانید زیبایی طبیعت و تنوع فرهنگ و سنت لذت ببرید. رعایت فیل بزرگ گربه مانند پلنگ، hyenas، بت eisd روباه، شیر، یوزپلنگ، گورخر ها، اجاره، گاو وحشی، غزال های تامسون، ایمپالا، بالا، زرافه، انواع مختلفی از پرندگان در زیستگاه طبیعی خود همه واقعا شگفت انگیز است. مقصد توریستی بسیار محبوب، به خصوص با اروپایی ها و آمریکایی ها است. مونت کارلو محل غنی، اجازه می دهد تا برخی از معافیت های مالیاتی منحصر به فرد است. کاخ ورسای بزرگ موزه حمل و نقل در ورسای رفت و آمد مکرر در دیزنی لند پارک بزرگترین در اروپا سالن نمایشگاه بزرگ شیشه ای "بزرگ کالاس"، chapeau د Chambord قلعه در دره نام اوورنی برخی از معروف ترین مکان در داخل و اطراف پاریس هستند. آخرین جایی در لیست من ونیز است. کرالا, جنوب کشور هند برای سواحل شنی زیبا و افتاده که توسط نجوا گیاه اندود شده است شناخته شده است.