که از گروه های خود ولگرد!

با این حال،. EWARE. O STRAGGLERS... که ولگرد از گروه های خود را! پاتایا است که به معنای واقعی کلمه مکانی که در آن شرق غربی، دیدار در رنگ و شخصیت, و احتمالا محل ترین بین المللی در تایلند پس از سواحل عمده بانکوک و برخی از 4 کیلومتر طول این ساحل پاتایا خلیج محل عمده از جایی که قایق بازدید از جزایر دور از ساحل پاتایا چهره است. تضمین پایین ترین قیمت! بخش اول با مضمون "صخره منطقه" شامل مرجانی است. انتقال به هتل. : تلفن: 02-674-5555; فکس: 02-674-5544 برای اسکله Sriracha ترک را قایق به کخ سی چانگ، ساعت از سرزمین اصلی. بعد تماشای روند جذاب پرورش صدف، پس از بازدید از روستای stonemason محلی. : تلفن: 02-674-5555; فکس: 02-674-5544 سی ویلا باغ وحش، واقع بین پاتایا و انفجار سان ترک. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح. این تصویر بودا معروف میان مردم تایلندی و چینی است که در استان Sriracha و جزیره زندگی می کنند است. برای اکثر بازدید کنندگان وجود دارد بسیاری دیگر هستند در حالی که ببر دلیل اصلی در یک فضای طبیعی زیبا حدود 30 کیلومتر خارج از پاتایا مجموعه باغ وحش undoubted یکی از بهترین جاذبه های روز در سواحل شرقی امتداد است هیجان انگیز جاذبه های مانند.

ژنرال Aphiratch Kongsompong اسكله در جنوب 30 نوامبر با همام معاون دولتی Chawalit سنگ یوتای و پاتایا اقدام شهردار Chanapong Sriviset toured. فرمانده ارتش منطقه 1 ژنرال Aphiratch Kongsompong اسكله در جنوب 30 نوامبر با همام معاون دولتی Chawalit سنگ یوتای و پاتایا اقدام شهردار Chanapong Sriviset toured.

Http://www.pattayamail.com/news/regional-army-boss-tours-bali-hai-157726 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

بخش اول با مضمون "صخره منطقه" شامل مرجانی است. هزار تمساح آب شیرین است، زندگی در محیط های سایه دار طبیعی گربه ماهی غول پیکر بزرگترین ماهی های آب شیرین جهان تا 500 کیلوگرم وزن و salt-water. 100 کیلوگرم به طور متوسط. در مزرعه شوآل مار سر ماهی ماهی رودخانه آمازون Thepha، برازنده ترین اما خطر انقراض گونه تایلند خرس albino هوشمند و دیگر albino حیوانات ببر، اسب، گاو، تمساح فیل و شتر و شیر و ببر و خرس، چند گونه گوزن، و غیره. دامنه گسترده ای از فعالیت های چنین گلف، خرید، کاباره را نشان می دهد، روستای فیل و ریپلی باور آن را یا نه موزه ناممکن تعطیلات پاتایا عمل بسته بندی شده است. تضمین پایین ترین قیمت! در پای تپه زیارتگاه های تایلندی و چینی بسیار مورد احترام هستند. باز است هر روز از 09 a.m. - 9.00 بعد از ظهر از جمله ایام. 17.30 ساعت یا 19.00 ساعت روزمره تیفانی نمایش اولین نمایش کاباره هرگز واقعا زن نما در جنوب شرق آسیا است. مگر در مواردی که ذکر شده، قیمت نقل اینجا فصل کم است. مدت: کامل روز نوع: خصوصی نکات برجسته: شنا در آب شفاف در اطراف لارا کخ، لذت بردن از انواع گزینه های ورزشی آب / تور پاتایا: مدت تور برجسته P1002 پاتایا: نوع روز کامل: خصوصی نکات برجسته: دیدن پاتایا جاذبه بالا 'کشور' در روز: تاکستان Silverlake خان چن چاد بودا تصویر معبد چینی، Cong mooch باغ و نشان می دهد، درخت گل ابریشم بند Tamnak تپه ديدگاه و پاتایا شناور بازار پاتایا تور : P1003 انفجار سان اکسپلورر تور با میومیو خان باز باغ وحش مدت: نوع روز پر: خصوصی نکات برجسته: فرار از شهر پاتایا به روش سنتی تایلندی زندگی در کنار دریا شهر از انفجار سان. با بیش از 28 سال تجربه مرحله شهرت تیفانی را نشان می دهد غیر قابل انکار است و تبدیل به یک مقصد توریستی توصیه می شود از رشد موفق تایلند شهر رفت و آمد مکرر محبوب ترین شهر پاتایا.