تورهای روز به جزایر همسایه Phangan کخ کخ تائو و پارک ملی دریایی Angthong هستند ارزش خوبی برای حضور.

لطفا صفحه را برای دیدن آخرین قیمت در تایلند تازه کردن. در حالی که ویژگی های جنوب یک آرایه بی پایان از زیبا جزایر و سواحل شمال سرسبز کوه و رودخانه های وحشی است. شما می توانید دریافت یک پیشرفت پولی بر روی کارت اعتباری خود را در بیشتر بانک ها و انتقال وجوه را به کشور دومی معمولا مصرف چند روز کاری. همه سایت ها می تواند به راحتی توسط Skytrain BBS یا CRT زیرزمینی رسیده. مک: صفری. شمال سرسبز کوه و رودخانه وحشی است و جنوب را ارائه می دهد تعداد زیادی از جزایر و سواحل و مرکز بانکوک شلوغ می بالد. Satangs بخش چهارم 1 هستند و به طور گسترده ای استفاده می شوند. اینجا شروع و برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید: ما می خواهیم شما را به کمترین میزان ممکن برای اتاق خود پرداخت.

گرم شکلات بیشتر Lumumba گرم شکلات نوشیدنی خوشمزه صدر با creamcovered سفید ابریشمی با کمی پودر شکلات بیش از thewarm در شیشه ای بالا توپ شکلات است. زیر ایرلندی کلاسیک گرم شکلات و اسرار arerich نه. کوچک و نفیس دکوراسیون شکلات غنی شدن احساس تعطیلات. ایرلندی کلاسیک شکلات areblended با جیمسون ویسکی مخلوط کردن سلیقه های خوش طعم و دلپذیر و خوش مزه کاملا داغ. در حالی که نه createdwith ahot شکلات با Kahlua و اسپرسو ایتالیایی تزریق. شکلات داغ فلفل قرمز شکلات و آجیل هستند فوق العاده سلیقه بصری appearanceand intheir. در نگاه اول فلفل قرمز جلب بازدید کننده. زیاده روی در ادویه جات ترد کام تحریک کننده و تسکین دهنده آن با طعم شکلات غنی. Withitsaroma فندق ظریف به طور کامل blendingwith ميدانی شیرین شکلات، نرم. تغییر در سبک theMint hotchocolate است. طراوت از نعناع همراه با غنی شکلات داغ صدر با freshgreensprig در بالا.

Http://finance.yahoo.com/news/6-hot-chocolates-warm-winter-083100462.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

د Varee Charnvee خان گاو کوهان دار، قرآن ناخون Ratchasima خان گاو کوهان دار از 87 $ ترین محبوب سفر مقصد تایلند, همچنین به نام سرزمین لبخند است محبوب ترین مقصد توریستی در جنوب شرق آسیا به علت ثروت خود را از زیبایی های طبیعی، فرهنگ و تاریخ، زرق و برق دار جزایر و سواحل و غذا mouthwatering. در حالی که مناطق جنوب را به استفاده از آنها عرضه فراوان نارگیل و کلید خاموش کردن ادویه های کاری mouthwatering نارگیل کرم قرمز طلا و سبز شمال نسبت به سبک چینی بیشتر از پخت و پز، leans! با عرض پوزش، ما دچار مشکل شده ام. آبشارهای متعددی در دسترس و قابل دسترس هستند. تایلند یکی از جنوب شرق کشور آسیا است که محبوب برای گردشگران سراسر جهان شده است. استراتژیک واقع در قلب جنوب شرق آسیا, این کشور گرمسیری با فراوانی از منابع طبیعی که در آن هر متر مربع ارزش کشف قطعا است ممتاز. تورهای روز به جزایر neighbour Phangan کخ کخ تائو و پارک ملی دریایی Angthong ارزش شرکت دارد. چیانگ مای هتل چیانگ مای راهنمای چیانگ مای نقشه هتل رزرو برای تایلند هتل صحنه متنوع و تکامل، برای حمایت از همیشه در حال تغییر سفر و گردشگري چشم انداز است.