به نگرانی، هر چند.

Once.ompleted و فرم پرداخت با پاپ و یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. شمع یارو "مرداب" – شنا وایکینگ غار – کردن شمع کرجی یارو "مرداب" – شنا جهان مشهور مایا خلیج – "ساحل" بازگشت به مارینا پوکت سلطنتی – گشت و گذار ما کرجی departs فی در اطراف 04:00 به بازگشت شما به مارینا در حدود 05:00 برای انتقال را به خوابگاه خود را به عقب. بیشتر بدانید. پیدا کردن نرم افزار Nero در باغ مرجانی فوق العاده با 30 متر دید فوق العاده. ادامه مطلب... اگر شما سفر به جزیره مرجانی و ویلا جزیره توسط کرجی، مقدار زیادی از زمان برای لذت بردن از این paradises جزیره گرمسیری برجسته کنید. تازه پخته شده، این بوفه چیزی برای هر کس. قایقرانی – هر چند باتلاق حرا رمز و راز اطراف غار خدا Na هواپیمای بی موتوری پرواز. هر چه ممکن است تعطیلات رویایی، ما آن را واقعیت می تواند. انجام آنچه شما دوست ترین.

مواد غذایی خدمت در رضایت بخش boatwas، بیش از حد. اعتیاد به مواد مخدره باشگاه قایق لوکس روز سفر (1 بعد از ظهر تا 7 شب) به چندین مقصد: فصل بالا (نوامبر 15 تا 15 آوریل): جزیره Racha Nui ساحل یا Waeo جزیره فصل کم (آوریل 16 به 14 نوامبر): جزیره هنگ یا جیمز باند جزیره گرفتن طلوع یا غروب آفتاب در جزیره privatevilla است بهترین مکان برای طلوع و غروب. Amiright? Weve چسب به حال لذت بردن از تماشای نخل، چند در استانهای مختلف اخیرا، butit واقعا خوب به تماشای طلوع آفتاب در خواب ما قهوه در دست در ویلا اوا بود. بدون عجله به لباس پوشیدن. رانندگی بدون در تاریکی. ما فقط چند پله صعود به ourrooftop بالکن در Rawai و خورشید آمده بیش از جزیره مرجانی را تماشا می کردند. و سپس روز وجود دارد که ابتلا به طلوع آفتاب حدود 6:30 صبح است از سوال. به نگران، هر چند. پوکت مقدار زیادی از سواحل امتداد ساحل غربی آن است که مناسب برای قدم زدن در و تماشای خورشید ناپدید می شوند در اسپری های آتشین پرتقال و hotpinks است.

Http://tielandtothailand.com/things-to-do-places-to-go-in-phuket/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

ما متوقف می شنا بروید، پرش کردن قایق و phAtos. اپراتور: سیام ماجراجویی جهان شما می خواهم به کتاب خط? لطفا اجازه دهید ما چگونه ما می تواند افزایش سفر خود را, ما به شما در هر روز ما می توانیم کمک هستند. کخ Kradan – لوله در آبهای شفاف در امتداد صخره های کم عمق. "حتی اگر شما مهمان در پوکت برزیلی محفوظ باشد می تواند" •Chang Na خلیج "جیمز باند" فی فی جزایر "Early Bird X-بزرگ" جزایر •simian "Early Bird" •Kradan e Moog جزیره •Surin جزایر grok جزایر •Kam جزایر لذت اصلی باند و فراتر از تور چانگ Na خلیج تور به ارمغان می آورد شما در وسط مناظر چشم انداز خیره کننده چانگ Na خلیج تایلند. ما که انطباق کامل ترین لیست فعالیت و چیزهایی به انجام در پوکت در طول تعطیلات خود را در دسترس هر نقطه، تورهای ot انتخاب گسترده ای مانند غواصی، ماهیگیری، غواصی، تورهای قایق سرعت، قایقرانی، خدمات انتقال به مقصد محبوب ترین مانند فی جزیره جزیره Similan Krabi دریا, مایا جزیره جزیره مرجانی جزیره نوامبر تایلندی کخ، کخ لانا در حال تور قایق سرعت به Phang Na پارک ملی خلیج و جزیره Phi محبوب ترین چیز برای انجام در پوکت. جزیره Kradan – برای رسیدن به محل ناهار منحصر به فرد در وسط جنگل در"بهشت گمشده" شما 10 دقیقه راه رفتن در دنباله جنگل. علاوه بر مجوز انگلیسی زبان تایلندی راهنمای تور Early Bird فی نیز میزبان خارجی در هیئت مدیره را برای تفریح برای کمک به است روز. قایقرانی – هر چند باتلاق حرا رمز و راز اطراف غار خدا Na هواپیمای بی موتوری پرواز. هر چه ممکن است تعطیلات رویایی، ما آن را واقعیت می تواند.