مک: صفری.

بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد.

وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم. مک: صفری. جاذبه های حیوانات - Krabi شهر بررسی انجمن را که بازدید کرده اید که Krabi شهر است هتل فروش بپیوندند؟ mm/dd/yyyy mm/dd/yyyy 03 دسامبر 2013 7:11 بعد از ظهر سلام سفرهایشان خواهر من و من سفر به تایلند در اواسط ماه ژانویه برای حدود 8 روز است. دوستداران حیوانات مشتاق بودن و به همان اندازه پر حرارت در مورد رفاه حیوانات من پیدا کردن برخی از انواع جاذبه های حیوانی است که می تواند ما را در سفر خود را امن و مهمتر از همه حیوانات دوستانه است که شامل امیدوار بود. در حال حاضر انجام برخی تحقیقات من می دانم که تایلند بهترین مکان برای بازدید از پارک حیوانات با توجه به استانداردهای خود را درمان با حیوانات ممکن است و مراقبت از دیگران متفاوت است، با این حال من آمد در سراسر جایی است که می تواند جای امیدوار بود. ما در حال حاضر به کارهای داوطلبانه در پناهگاه سگ نگاه کرد، اما من واقعا می خواهم به دیدار برخی از فیل! من به Nosey Parkers نگاه کرد اما برخی از بررسی نگران کننده در مورد گاو نر قلاب و غیره است که من فکر نمی کنم من lipped مورد اگر پیشنهادات خودم تنگ باقی خواهند ماند را خوانده ام! اگر کسی هیچ تجربه مورد هر کجا به دیدار من دوست دارم از شما بداند.

Https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g297927-i9287-k7025564-Animal_Attractions-Krabi_Town_Krabi_Province.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است.