بیش از 150 3d تعاملی Paintings.you می تواند نه تنها دیدن این نقاشی هنر در بهشت بزرگترین توهم موزه هنر، وجود دارد می اما همچنین قادر به تبدیل شدن به بخشی از آنها نیز.

If.ou هرگز تجربه شگفت انگیز و دیدنی و جذاب و فوق العاده اجراهای کاباره و سپس شما هرگز نباید از دست تیفانی را نشان می دهد. هنر در بهشت بزرگترین موزه هنر توهم، بیش از 150 نقاشی های 3D تعاملی وجود دارد. نه تنها این نقاشی ها می بینید اما همچنین قادر به تبدیل به بخشی از آنها نیز هست. فرهنگی extravaganzas و بانوی دهد پسر، جزیره سفر و مسافرت که رتبهٔ ماجراجو شما ببر باغ وحش و باغ گرمسیری – آن همه وجود دارد، و سپس برخی از! ریپلی های خالی از سکنه ماجراجویی پاتایا جاذبه جدیدترین خالی از سکنه دارای آرایه سرگیجه آور حرکت از جلوه های ویژه شگفت انگیز بازیگران زنده و animatronics است. بیشتر بدانید. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. هنگ بازدید کنندگان باید نادر بیل بینی ری هیبرید بین کوسه و پوماهی تاکید کرد. جهان زیر آب جزایر اطراف پاتایا نیز پرکاری با زندگی دریایی به کاوش در غواصی یا فقط سفرهای غواصی است. از دهکده ماهیگیری در دهه 1960، پاتایا به عنوان مورد علاقه جنوب شرق آسیا تعطیلات خصوصی پدید آمده است.

همه ما می دانیم مسئولیت ما را با Pahang و قول می دهم که ما همه کار سخت را برای موفقیت تیم را می توانید. یوسف 28 ساله که برنده جام حذفی با Terengganu در سال 2011، گفت که تیم Pahang است شکل گیری پیش از خود تور پیش فصل پاتایا در تایلند از دسامبر 12-22. رقابت برای کسی شروع خواهد بود دشوار، اما که برای این تیم خوب است. با بازیکنان در حال حاضر قوی کنیم، اما ما همه نیاز به در همان صفحه... که چرا ما رحمتي، چهار در طول پیش فصل در پاتایا بسیار مهم خواهد گفت: جوزف. ما داشتن شده است دو جلسه در چند روز گذشته تا ما قدرت و تناسب اندام. ما هنوز نیاز به کار بر روی بازی به عنوان یک تیم و به اعتقاد من مسابقات در پاتایا ما به عنوان یک واحد ژل کمک خواهد کرد. Dollah برای همین خیلی امیدوار شود باید. او اولین مربی Pahang از 2009 سال 2013. او آنها را هدایت به عنوان جام مالزی در سال گذشته خود وجود دارد. فصل گذشته او قدم به لیگ برتر فوتبال به مربی پرلیس در زمان پایین.

Http://www.thestar.com.my/sport/football/2016/12/06/eyeing-redemption-joseph-co-hope-to-come-good-with-elephants-after-turtles-exit/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

باز هر روز 09 a.m. - 09.00 بعد از ظهر آیا نیمه پرداخت را انتخاب می کنید و یا تمام روز تور پاتایا، این تجربه مقصد متفکرانه شده اند قرار داده با هم برای اطمینان از وقت خود را صرف در شهر خوبی صرف است. بسیاری شامل بازدید از جاذبه های مشهور جهان و همه از ویژگی های تجارب فراموش نشدنی. برای اکثر بازدید کنندگان وجود دارد بسیاری دیگر هستند در حالی که ببر دلیل اصلی در یک فضای طبیعی زیبا حدود 30 کیلومتر خارج از پاتایا مجموعه باغ وحش undoubted یکی از بهترین جاذبه های روز در سواحل شرقی امتداد است هیجان انگیز جاذبه های مانند. پاتایا است رفت و آمد مکرر ساحل برتر آسیا و با تجدید نظر برابر caters به خانواده زوج و تک بازدید کنندگان. قطعا وجود دارد واقعا ارزان ادامه مطلب... دامنه های خوابگاه از طرف ساحل luxuriously منصوب هتل با امکانات فوق العاده کنوانسیون به خانه ساده خوش آمدید. با یک چشم انداز برای بیان جوهر هنر سادگی عموم او و دیگر هنرمندان کره ای بود پایین ساختمان در پاتایا به سفر پر جنب و جوش در هر اینچ مربع زنده با نقاشی های 3D 140 ساخت نردبان قدیمی تبدیل شده است. ظرف بیست سال پاتایا از خواب آلود ماهیگیری جامعه تبدیل شده است به خوابگاه بین المللی اغلب به اشاره به عنوان 'Riviera تایلندی.