2.

در واقع، مردم تایلند دوستانه و مایل به استقبال شما برای لذت بردن از سفر خود در تایلند است. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. بررسی اجمالی: مقصد میلیارد به عنوان destinati تاسیس شده است... در برخی از نقاط مانند Krabi نردبان بلند دم امتداد مسیر تنظیم و هزینه قیمت در هر مسافر ثابت. زبان سانسکریت را کسانی که حضور در مدارس مذهبی بودایی آموخت و بسیاری از روحانیون نیز به عنوان دیگر بودایی خیلی مراعات فرمان تابعی از زبان سانسکریت داشته باشد. آن راه بیش از 700 پیچ سنگنوردی از قرعه کشی بزرگ است. Thais همچنین اعتقاد دارند که این زمان مناسبی برای دور بد شانس خود را شناور است و بسیاری از چند رشته مو یا انگشت بریده ناخن در krathong قرار می دهد. بانکوک نیاز به بودجه بیشتر سخاوتمندانه از مقصد upcountry اما همچنین بحال رقابتی ترین قیمت ها برای خریداران که در اطراف مغازه را می دهد. غواصی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در تقریبا در هر ساحل اما صخره های مرجانی جزایر چیزی به خصوص ارزشمند و ایستادگی کردن.

44% * از مسافران در حال حاضر انتظار قادر به برنامه تعطیلات خود را در چند ساده شیپور خاموشی تلفن های هوشمند خود و بیش از نیمی از (52% *) انتظار آنها استفاده از برنامه های سفر به افزایش در 2017. با این کار، ما به طور فزاینده به دنبال به تکنولوژی هر یک از بین بردن و همه در--جاده niggles، ارائه پاسخ به نیازهای خاص ما در حال حاضر و افزایش تجربه ما با توصیه و برشهای کوتاه ما حتی از فکر نکرده. سال آینده این انتظار در راه بی سابقه خطاب می دید. از پیدا کردن نزدیکترین دستگاه خودپرداز یا موجود فی جاذبه هاى بالا پریدن و گرفتن مشاوره در رفتن در چگونه می توانید از بیش از jetlag صف قابلیت های معنی دار در فن آوری مبتنی بر نخل فراوان خواهد شد. و با تمام پیشرفت های جدید هیجان انگیز در یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، ما برنامه مورد علاقه رفتن به فراتر از قابلیت های صرف و اگر شما قادر به پیش بینی نیازهای منحصر به فرد خود و قبل از ما حتی به درخواست غذا به آنها خواهد شد، به besties companionstravel واقعی را گسترش یابد. استفاده از فن آوری پیام هوشمند و فوری است که به تنظیمات ما به هر سوال را حل کند و آرزو در قالب طبیعت دوم تبدیل خواهد شد ««زمان واقعی، بدون در نظر گرفتن که در آن ما را به ماندن را انتخاب کنید,. کمک های بدون درز در نوک انگشتان شما. 2. رسیدن به کسب و کار رونق 'bleisure' هست و واقعا در حال انجام است و 2017 شکوفایی بیشتر نه تنها در خطوط blurring بین اوقات فراغت و کسب و کار سفر اما ارزش ما به محل کار سفر فرصت های ضمیمه مراجعه کنید.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

Viharn — معمولا شلوغ ترین اتاق در در, که در آن معبد اصلی تصویر بودا است و که در آن مردم به ارائه است. فرودگاه Suvarnabhumi ورود طبقه، تلفن داخلی: 662134 0040 باز 24 ساعت ورود طبقه تلفن بین المللی: 662134 0041 باز 24 ساعت برای همه دارای حاشیه توری به دفاتر محلی خود را ویرایش صفحه وب این پادشاهی اولین تایلندی identifiably در Sukhothai در 1238 رسیدن به اوج خود تحت پادشاه Ramkhamhaeng در قرن چهاردهم قبل از سقوط تحت کنترل پادشاهی Ayutthaya تاسیس شد ، که حکومت بسیاری از تایلند امروز و از امروز در لائوس و کامبوج نیز هست، در نهایت نیز جذب پادشاهی شمال هانا. بررسی اجمالی: معبد bod سلام درخت، والت Chum سی معروف... به عنوان مثال، در بازار محلی چیانگ مای فروشندگان عمیقا توسط بی اعتنا خارجی سعی در تخفیف در تخم مرغ یا موز یا غذاهای آماده در کنار جاده ای جرم شوند. شما همیشه آن را در کنار خیابان در شهر چین دیدار خواهد کرد. قیمت از آن مورد 20 حمام در بطری. بخش نسبتا کوچک با قیمت 300 the100 بیشتر در محدوده من کاری به طور کلی است. اجاره ماشین برای کشف خود است راه مقرون به صرفه برای گرفتن کردن آهنگ مورد ضرب و شتم و اجتناب ثابت بدون هیچ زحمتی از haggling با رانندگان tuk tuk یا تاکسی های محلی. مک: صفری. اگر شما قصد دارید که سفر مسافت های طولانی با موتور خرید کلاه با کیفیت خوب است که شما می توانید در تایلند.