40% * از جهانی مسافران که سفر برای کسب و کار امسال، 46% * فکر آنها سفر خواهد شد حتی بیشتر برای کسب و کار در 2017.

درمان پوست و باروری نیز، با مراقبت از دندان در میان محبوب ترین تخصص در تقاضا توسط توریست های بین المللی پزشکی است. اگر هیچ بسته بندی داده ها انتخاب استفاده از اینترنت توسط دقیقه، صورتحساب است. رویال شخم مراسم วันพืชมงคล. روز کودک در هر سال در روز شنبه دوم ژانویه است و شعار برای کودکان توسط نخست وزیر تایلند. تایلند بیش از دویست دوره با استانداردهای بالا را ارائه می دهد. تایلند از نظر سیاسی عمیقا آشفته است. ربا Kuresombat Weerawit رئیس جمهور نسبت داده کاهش به افزایش گردشگری چینی. ".. .most آنها گردشگران چینی آمده در تکمیل... بسته های تور این به این معنی صرف کنند افزودنیهای بسیار کمی در... آنها به ندرت ریسک کردن برای زندگی شب یا حتی رستوران ها مستقل شده. مدارس زبان در بانکوک برای مطالعه تایلندی Piammitr مقدار زیادی از دوستان مدرسه زبان نزدیکی شخص عصبانی و دیوانه 7 دوره 60 ساعت از زمان کلاس و یک ماه گذشته است.

استفاده از فن آوری پیام هوشمند و فوری است که به تنظیمات ما به هر سوال را حل کند و آرزو در قالب طبیعت دوم تبدیل خواهد شد ««زمان واقعی، بدون در نظر گرفتن که در آن ما را به ماندن را انتخاب کنید,. کمک های بدون درز در نوک انگشتان شما. 2. رسیدن به کسب و کار رونق 'bleisure' هست و واقعا در حال انجام است و 2017 شکوفایی بیشتر نه تنها در خطوط blurring بین اوقات فراغت و کسب و کار سفر اما ارزش ما به محل کار سفر فرصت های ضمیمه مراجعه کنید. 40% * از مسافران جهانی است که برای کسب و کار سفر امسال، 46% * فکر آنها سفر خواهد شد حتی بیشتر برای کسب و کار در 2017. بیش از سوئیت های کسب و کار و ارائه پاورپوینت، 49% * از مسافران کسب و کار در حال حاضر گسترش سفر کسب و کار خود را برای بیشتر لذت بردن از مقصد، در حالی که سه چهارم (75% *) قصد انجام این کار یکسان و یا بیشتر در سال آینده. دیگر زمان از دست رفته و یا ناراحتی حرفه ای دیده می شود, سفر کسب و کار به طور فزاینده ای به عنوان فرصتی برای گسترش افق، الهام بخش و پیشرفت در حرفه مینماید. طوری که 30% * از مسافران را حتی قبول کار پایین تر به پرداخت اگر آنها می تواند سفر بیشتر برای کار بوده! 3-اشتها به کشف جهان کشف شده است بسیاری از مکان های ناشناخته و وعده 2017 به مسافران آزاد اکسپلورر درونی خود را هرگز مانند قبل. 45% * طرح به کارآفرینی در انتخاب خود را از مقصد در سال آینده در حالی که 47% * می خواهم برای کشف گوشه و کنار جهان که به هیچ یک از دوستان خود شده اند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

اجتناب از مصرف مواد مخدر تزریق. به عنوان یک مهمان خارجی شما هنوز در انتظار بدانید که چگونه به نمد و نه به عمل زمانی که نمد را به; در حالی که شما بعید است به علت جرم اگر شما انجام دهید، شما را هم ممکن است کمی عجیب و غریب نگاه. فتوکپی از صفحه با مهر ویزا و گذرنامه خود را. سیاه دره 29 قهوه استارباکس home-brewed تایلند است, اما در حالی که قهوه نقطه اتکاء خود را نیز ارائه منوی غذا محدود. بانکوک صحنه بوکس به تماس های نزدیک مانند lumping بوکس ورزشگاه رم چهارم جاده Ratchadamnoen بوکس ورزشگاه است. این ایده بسیار بد به دعوا با Thais است. انحرافات محلی به این الگوها عمومی وجود دارد. آن به Thais چند صد سال پیش توسط ماری گیتار د الكلي ท้าวทองกีบม้า معرفی شد. -که مربوطه به اهنگ صدا است که روی حیله و تزویر برای سخنرانان از زبان های غیر-مربوطه به اهنگ صدا به سرعت یاد بگیرند می تواند آن را، اما با وجود این، هر کس هر گونه تلاش شما را تا انتخاب کنید تا phrasebook و آن را برو سپاسگذار خواهند بود. شلاق زدن معاونت ทองหยิบ، دسر اصل پرتغالی است.