Ko Ko شبکه های Lan / جزیره مرجانی جزیره ناز کمی حدود 7.5 کیلومتری غرب پاتایا.

هر یک از این هتل واقع شده اند نزدیک حداقل 3 و یا بیشتر مهم تاریخی مکان یا در دبی یا شارجه. بنابراین چالش واقعی رو به صاحبان لوآو یارو بهشت نحوه رسیدگی جمعیت بزرگ و هنوز در راه است که هر مهمان احساس می کند که آنها به حال یک تجربه خوب لوآو انجام است. یارو بهشت ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از فعالیت ها و سرگرمی برای دو ساعت قبل از هاوایی بوفه شام و بهشت یارو اغراق ' آنفولانزا maika دیسک رولینگ استون - بازی از مهارت و جسارت در بهشت لوآو یارو. دبی سافاری کویر: اگر شما نوع پرماجرا درایو را از طریق تپه های شنی کویر بی نظیر، است. من قبلا لوآو دو در اوآهو شرکت داشتند و بسیار ناامید شد. بازار به شش دادگاه هر یک را در مناطق بازدید او در سفر خود را بر اساس تقسیم شده است: چین هند مصر، تونس، ایران و اندلس; هر دادگاه هر یک از این مناطق جهان شبیه به تزئین شده است. 8. خوش آمدید به محل یک مرحله ای برای همه چیز شما باید بدانید در مورد لوآو یارو بهشت یکی از بهترین لوآو در جزایر هاوایی. موزه سفر منحصر به فرد به کویر زندگی خانه های سنتی عرب، مساجد، ماهیگیری، غواصی مروارید و تجارت را ارائه می دهد.

قدم زدن در بی پایان پوشیده از شن و ماسه ساحل خندان و شاد ساختن مردم را دید. با این حال، پاتایا ساحل نمی ساحل خانواده و اغلب عمدتاً توسط زوج. این ساحل Jomtien ساحل خاص توسط vacationers خانواده همیشه رنگی است. آن اساسا یک منطقه مسکونی داشتن متل beachside bungalows آپارتمان و eateries. یکی افراط می تواند در یک آرایه وسیعی از ورزش آب اینجا فعالیت مانند جت اسکی, طناب چتربازی و کوچک بادبان قایق اجاره. Jomtien را برجسته ترین برجسته برج 56 طبقه پارک پاتایا در پاتایا پارک تفریحی مجتمع که شامل پارک آبی رولرکوسترهای مونوریل و فعالیت های کودکان است. ضربه فنی شبکه های Lan Ko / جزیره مرجانی جزیره ناز کمی حدود 7.5 کیلومتری غرب پاتایا. این محل از طریق کرجی و قایق نزدیک شدنی است. دومی عازم ضربه فنی شبکه در هر ساعت و فقط سوار 45 دقیقه است. سوار کشتی شما هزینه 20 بات در هر راه. Speedboats، در مقایسه، گران تر است اما رسیدن به جزیره در کمتر از 15 دقیقه.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://lifestyle.iloveindia.com/lounge/pattaya-tourist-attractions-356.html

کشف کوچه و خیابان است که به انتظارنشسته بودند با مغازه ها ترکیدن با گردنبند طلا بروچس حلقه النگو و گوشواره های باریک. یارو بهشت ارائه انواع بسته های هیجان انگیز لوآو که برای شما بهتر است، هر طراحی شده برای نیازهای خاص شما رفع میکند. می خواهیم همه چیز را شامل دو بسته دیگر به علاوه برخی از اضافی بزرگ مانند گردنبند گل سنتی پستال با گردنبند گل گل تازه یا kukui هنوز گردنبند گل, عکس ورود سوغات است یکی در هر فرد، لوکس مرحله جلو یا سلطنتی جعبه محل استقرار هر دو با جدول خدمات در مقابل شام بوفه دو استاندارد و حق بیمه دو بلیط و هدیه هدیه ای از بهشت یارو بنوشید. یارو بهشت این خوبی انجام از طریق برخی از تکنیک های بسیار نوآورانه و واقعیت است که سایت خود را بسیار بزرگ با مقدار زیادی از اتاق به گسترش است. Sneed آل مکتوم مغز پشت نهر دبی یکی از جاذبه های دریایی با شکوه برای گردشگران سراسر جهان است. راهنمای تور به فرهنگ اسلامی و سنت و مذهب را. 9. عمده برجسته از موزه دبی عبارتند از آثار باستانی از گورهای حفاری آلات موسیقی. لوآو یارو بهشت مسحور مهمان با تجربه هاوایی معتبر طراحی شده است.