..

دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند.

با بسیاری از عاشقانه برای انجام کارها در جزیره Samui, شما می تواند تعطیلات عجیب و غریب که شما می توانید تصور کنید. دفعات بازدید: پیشنهادی: سفر زیبا سواحل در تایلند شما نیاز به بازدید از الان غذا A 10 ناقص است اگر شما نه طعم طعم منحصر به فرد است که محل ارائه کرده است. وقتی که می آید به مواد غذایی، مهم نیست که اگر آن Krabi و یا کوه Samui. شما تا رسیدن به تجربه ناهار خوری افسانه در هر دو پایان!... سهام کوه Samui: Samui غذایی مجموعه ای از غذاهای آماده با انواع گیاهان و ادویه جات معطر طعم و بو دادن معنی. ظروف نارگیل و سخت پوستان اینجا میان محبوب ترین مواد غذایی. اگر شما غذا علاقه مندان & مایل به امتحان کنید برخی از غذاهای معتبر شده این لینک برای برخی از بهترین رستوران های تایلندی در Samui. با کلیک بر روی لینک زیر برای برخی از بهترین رستوران های تایلندی در Samui: نکته مسافر: به دنبال برخی از انجمن در سرزمین خارجی? سفر نور هندوستان و Kohinoor هند آشپزی Krabi: از سمت خیابان فروشندگان به رستوران اسراف، Krabi بسیار بسیاری از مکان ها که در خدمت غذاهای تایلندی آب دهان است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://traveltriangle.com/blog/koh-samui-vs-krabi-infographic/

دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد.